АКРЕДИТАЦІЯ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

АКРЕДИТАЦІЯ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

Як повідомлялося раніше (анонс від 31 травня поточного року), Національним науково-дослідним інститутом промислової безпеки та охорони праці за участі Асоціації незалежних експертів України «Укрексперт» 6 червня 2018 року була проведена семінар-нарада представників організацій, заінтересованих в отриманні статусу інспекційних органів у сфері охорони праці.

Під головуванням керівництва інституту і Асоціації участь у нараді взяли представники більш ніж двадцяти експертних організацій, які планують отримати підтвердження компетенції для здійснення інспекційної діяльності у сфері охорони праці.

На нараді були обговорені організаційні, методологічні ті інші заходи щодо проведення процедури акредитації НААУ, визначені конкретні шляхи  координації зусиль для її реалізації.

Під час проведення  наради інститутом були запропоновані і прийняті її учасниками пропозиції щодо надання методологічного та інформаційно-консультаційного супроводження процесу акредитації.

Враховуючи стислість строків та значний обсяг заходів із здійснення акредитації, ДУ «ННДІПБОП», як головна організація з науково-технічної підтримки державного нагляду, пропонує надання послуг в рамках такого супроводження за зверненням експертних організацій, незалежно від їх форми власності, на договірних умовах.