ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЕКСПЕРТІВ

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЕКСПЕРТІВ

За ініціативи Державної служби України з питань праці та сприяння ДП «Головний  навчально-методичний центр Держпраці» на базі ДУ «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» 13 листопада 2018 року була проведена нарада відповідальних осіб експертно-технічних центрів, що належать до сфери управління Держпраці України.

Крім представників центрів у нараді прийняло участь керівництво Держпраці України, ДУ «ННДІПБОП», ДП «ГНМЦ», Асоціації «Укрексперт».

Порядком денним було передбачено обговорення питань, пов’язаних із змінами законодавства у сфері промислової безпеки та охорони праці, зокрема здійснення експертної та інспекційної діяльності у зазначеній сфері, забезпечення вимог законодавства щодо оформлення її результатів.

За підсумками наради, в результаті дискусії її учасників в рамках порядку денного, були прийняті рішення, які визначили шляхи подальшого удосконалення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці та знайшли своє відображення  у відповідному протоколі.