Заговоримо англійською

Міністерство освіти і науки України спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти запустили соціальний проект з безкоштовного  вивчення іноземної мови під назвою "Україна заговорить англійською!".

За підтримки директора ДУ "ННДІПБОП" 14 вересня 2017 року відбулася презентація проекту для співробітників інституту. Метою презентації було ознайомити працівників з кампанією масового вивчення іноземної мови та донести необхідність вивчення іноземних мов для подальшого використання у міжнародній співпраці. Презентацію підготувала та провела співробітник ДУ "ННДІПБОП" Тимощук Ольга.

Ознайомитися з проектом можна на соціальній платформі "Lingva.Skills" (www.lingva.ua). Навчання є безкоштовним і доступним для усіх, хто має електронну пошту, інтернет та комп'ютер чи смартфон. Ця платформа ‑ український авторський продукт, автором якого є Віталій Зубков.

Для того, щоб подати заявку необхідно заповнити реєстраційну форму та відправити її на опрацювання. Далі на пошту приходить лист з логіном і паролем для входу в систему. Після проходження 80% навчального курсу складається  підсумковий тест. По закінченні курсу слухачам буде видано сертифікат з печаткою Міністерства освіти і науки України із зазначенням здобутого рівня володіння англійською мовою (наприклад, А1, А2, В1, В2).

Співробітники ДУ "ННДІПБОП" після ознайомлення із презентацією, виявили зацікавленість та відправили перші заявки для навчання.