ЗМІЦНЕННЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦІ З МЕТОЮ ПОКРАЩЕННЯ УМОВ ПРАЦІ І ПОДОЛАННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

20-21 лютого 2018 року представники ДУ "ННДІПБОП" взяли участь у зустрічах з міжнародними експертами в рамках проекту «ЗМІЦНЕННЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦІ З МЕТОЮ ПОКРАЩЕННЯ УМОВ ПРАЦІ І ПОДОЛАННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ». Під час заходів обговорювався стан справ стосовно існуючих інформаційних систем (ІС) Держпраці та ІС інших установ, пов'язаних з інспекцією праці, з особливим акцентом на діяльність Державної служби праці щодо подолання незадекларованої праці. На зустрічах були розглянуті переваги і недоліки нинішніх інформаційних систем, потреби і очікування керівництва, інспекторів праці та інших установ/організацій щодо інформаційного наповнення та використання цих систем.

Метою даної частини проекту є опрацювання пакету пропозицій для модернізації системи управління інформацією, яка використовується працівниками Держпраці. Проведено консультації з керівництвом та представниками Держпраці, експертами, учасники ознайомилися з існуючою інформаційною системою Держпраці, аналізували потреби інспекторів праці та керівництва стосовно змісту та функціонування ІС.
В заходах взяли участь: Роман Чернега, Голова Держпраці; Мануєль Карбахо Аміго, радник з питань ІС Інспекції праці (Міністерство праці та соціальної безпеки, Іспанія); Антоніу Сантуш, Менеджер проекту ЄС-МОП
Софія Литвин, Національний координатор проекту ЄС-МОП; від Інституту Ярослав Сторож, генеральний директор; Оглег Кружилко, завідувач наукового відділу; Володимир Майстренко, завдувач наукової лабораторії та інші.