Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду
(Держгірпромнагляд)

 

Дозвільна діяльність

Допомога
 
Дозволи
Про реєстр дозволів
Дозволи за діючий місяць
Дозволи за органом, що видав
Дозволи за об'єктами
Дозволи за видами робіт
Пошук дозволу
Авторизація
Допомога
 

Розділ "Дозволи на початок роботи"

В розділі "Дозволи на початок роботи" є можливіть переглянути усі дозволи, що видані за останні два місяці. Якщо є необхідність звернутися до дозволу, що був виданий ще раніше - требе скористуватися розділом "Пошук дозвілу". Така система пов*язана з потребою полегчення обробки (перегляду) всієї значної кількості дозволів.

 

Дозволи у розділі йдуть списком-таблицією по п*ятдесят дозволів на сторінці. Відповідні графічні позначки сторінок у цьому розділі дають змогу переключатися між сторінками з дозволами.

 

Відповідні авторизовані користувачі мають можливість корректування та знищення інформаціїї щодо дозволів. При цьому авторизовані користувачі мають можливість змінювати інформацію виключно щодо дозволів, які видав тільки орган користувача. Для зміни або знищення інформації щодо дозвіла потрібно натиснути на відповідну іконку біля дозволу. Іконок для редагування або знищення взагалі не показується, якщо користувач успішно не авторизувався, тобто є звичайним відвідувачем.

Також наведених іконок не показується на дозволах, які авторизований користувач не має права змінювати (дозволи, що видані іншим органом)

Авторизований користувач має можливість вводити інформацію про новий дозвіл в межах повноважень свого органу, що видає дозвіл.

 

Про дозвіл у списку наводиться скорочена інформація, а саме: номер-код дозволу, назва підприємства, дата закінчення терміну дії та коди робіт/об*єктів. При необхідності більш детальної інформації необхідно натиснути (клікнути) на номер-код дозволу. Відкриється вікно з повною інформацією про цей дозвіл.

Для авторизованих користувачів є можливість перегляду інформаціоного поля коментар, що недоступно для звичайних відвідувачів

  Розділ "Пошук дозволу"

Пошук здійснюється по сукупності заповнених полів по всієї інформації щодо дозволу. Наприклад: якщо заповнено два поля "Орган, що видає дозвіл" та "Статус" то відшукаються дозволи, що задовільняють обидві умови.

Також шукається по частині фрази. Наприклад: фраза "назва підприємства" відшукається по: "назва підприємства", "назва" та "підприємства"

  Розділ "Авторизація"

Для того, щоб мати можливість додавати/редагувати/знищувати дозволи необхідно успішно авторизуватися. Є три авторизовани статуси користувачів: головний-системний адміністратор (може змінювати що завгодно), адміністратор органу, що видає дозволи (додає/змінює користувачів свого органу, надає паролі своїм користувачам) та користувач, що має повноваження по зміні інформації про дозволи, що видав його орган ОП.

  Розділ "Користувачі"

Доступний тільки головному адміністратору та адміністраторам органів. Додається та редагується інформація про користувачів з правами роботи з дозволами.