Вийшла друком монографія «Наукові розробки ризик-орієнтованого підходу у сфері охорони праці (Науковий супровід Концепції реформування системи охорони праці в Україні) докторів технічних наук В.Г. Здановського та О.Є. Кружилка

У монографії викладено розробки ДУ «ННДІПБОП», підпорядкованого Державній службі з питань праці та НАН України. Ученими Інституту створено теоретико-методологічні засади ризик-орієнтованого підходу щодо реформування системи управління охороною праці, яка є основою прийнятої Кабінетом міністрів України у грудні 2018 року Концепції реформування системи охорони праці в Україні.

Як уже виконані, так і нові наукові дослідження сприятимуть впровадженню у життя цього важливого державного документу, який має створити умови для вирішення кардинальних проблем не тільки працеохоронного, а й соціального характеру та сприятиме подальшому розвитку науки з охорони праці.

Монографія дає можливість науково-технічній громадськості, широкому працеохоронному загалу, роботодавцям та менеджменту підприємств глибше розібратися у суті реформи охорони праці та сприяти її прискореному упровадженню, що забезпечить зменшення виробничих ризиків і запобігатиме виробничому травматизму.