Аудит з охорони праці

Аудит з охорони праці

Державна установа «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» пропонує послуги по проведеню аудиту з охорони праці.

Аудит з охорони праці це незалежна, комплексна перевірка підприємства на відповідність умов праці, згідно з вимог законодавства України.

Замовити аудит

Аудит з охорони праці включає аналіз діючих на підприємстві документів і процедур з охорони праці на відповідність вимогам законодавства, а саме оцінку наявних на підприємстві документів з охорони праці – положень, наказів, порядків, програм, дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, проходження персоналом навчання з охорони праці та спеціального навчання, медичних оглядів, атестації робочих місць тощо. Також, оцінку безпеки та технічного стану обладнання, машин, механізмів, території, а саме його відповідність вимогам норм законодавства з охорони праці: наявність і актуальність оглядів, опосвідчень тощо.

За результатами аудиту з охорони праці складається звіт із зазначенням виявлених недоліків та рекомендацій щодо впровадження системи охорони праці на підприємстві та її адаптації.

Замовити аудит: Логвиненко Наталія Яківна, тел./факс 0668664051